Sťahovanie centrálneho skladu v Senci 

Vážení zákazníci, priatelia, partneri,

keď sme pred 12 rokmi otvárali centrálny sklad v Senci pri Bratislave, mali sme určité obavy, pretože jeho budovanie nebolo vždy priamočiare a bez problémov. Po 12 rokoch je Senec jeden z najmodernejších a najlepších skladov v rámci Spandexu. Novou úlohou je prevziať zásobovanie Spandexu v Rakúsku. To prinesie optimalizáciu nákladov pre kolegov, ale vidíme aj ohromný potenciál pre český a slovenský trh, pretože vám môžeme poskytnúť rýchlejšiu reakčnú dobu na vaše požiadavky. Tovar, ktorý bol na objednávku, prejde do statusu na sklade. Tak vám budeme môcť ponúknuť širšiu a zaujímavejšiu ponuku materiálov 3M a Avery Dennison, vyššiu zásobu ImagePerfect, ORAFOL, ARLON. Tým sa zvýši úroveň našich služieb, ktoré musia byť adekvátne dobe a vašim požiadavkám. 

V júli presťahujeme sklad v Senci v rámci rovnakej lokality do nových, modernejších, väčších a komfortnejších priestorov, ktoré nám ponúkajú viac ako 3.500 m² plochy v plnej výške do 10 m.

Aby sme sťahovanie úspešne zrealizovali, budeme musieť zatvoriť sklad v jednej etape tak, aby sme minimalizovali vplyv na vašu produkciu a aby sme naplno využili i víkendy a sviatky.

V Českej republike zvýšime skladové zásoby na pobočkách v Prahe a v Brne. Taktiež máte možnosť predzásobiť sa po dohode s vašimi predajcami. 

Hlavná etapa sťahovania bude v termíne od 20.07.2017 od 12:00 do 26.07.2017. Rozvoz materiálu objednaného 20.7.2017 do 12:00 prebehne 21.7.2017.

Upozorňujeme, že výdaj niektorých materiálov a poskytovanie služieb môže byť v dobe od 10.7. do 27.7.2017 OBMEDZENÉ (napr. rezanie).

O aktuálnej situácií vás budeme priebežne informovať e-mailom, na našich webových stránkach, a na sociálnych sieťach (FB, Twitter).

Ďakujeme za pochopenie
Spandex tím

 

Pre objednávky volajte 02 3333 5555 
alebo píšte na objednavky.sk@spandex.com.